Baldinių plokščių dekoras, dekoratyvinės plokštės

Gru 18, 2015
admin

Tapyba ant baldinių plokščių – baldų dekoravimo būdas, kuris leidžia ant nušlifuotos plokštės paviršiaus nupiešti norimą piešinį, tekstūrą, raštus, ornamentus ar užrašus. Tai puikus sprendimas ieškantiems išskirtinių baldų sprendimų. Šis tapybos būdas tinkamas tiek namų interjerui, tiek komercinės paskirties erdvėms, pavyzdžiui, barams, kavinėms, biurams, prekybos centras ir kt.

Piešinys ant spintos po laiptais. Klaipėda

Piešinys ant spintos po laiptais. Klaipėda

Kokia naudojama technika? Kaip viskas vyksta?
Plokštės paviršius yra paruošiamas piešimui (nušlifuojamas), tuomet lieju specialą spalvotą masę, kad išgaučiau norimą efektą. Baigus „piešti“, plokštė užliejama laku.
Priklausomai nuo užsakymo, piešiu ir teptukais arba aerografu (specialiu aparatu, kuris per vamzdelį pučia dažus ir leidžia išgauti maksimaliai tikslų rezultatą) dekoruoju paviršių. Baigus piešti ir dažams išdžiuvus, paviršius padengiamas specialiu laku.
Kokios yra meninės galimybės?
Šis dekoravimo būdas leidžia pasirinktam baldui/baldinei plokštei suteikti norimą vaizdą, tekstūrą, spalvą, raštus.
Kokios yra techninės galimybės?
Techninės galimybės leidžia plokštes ištapyti norimais raštais, ornamentais, piešiniais, tekstūromis bei užrašais.
Bijau, kad galutinis variantas man nepatiks.
Ant nufotografuotos plokštės, Photoshop programos pagalba padarau bent keletą vizualizacijų su pasirinktais paveikslėliais tam, kad žmogus matytų, kaip piešinys atrodys ant sienos. Mano praktikoje, tai visuomet atbaido baimes, nes gana aiškiai matyti, ko galima tikėtis.
Kiek laiko trunka nupiešti piešinį?
Kiekvieno baldo „ištapymo“ trukmę derinu su klientu individualiai. Darbų atlikimo trukmė priklauso nuo baldinės plokštės dydžio, piešinio sudėtingumo ir mano užimtumo. Taip pat nuo to, ar baldinė plokštė bus pristatyta jau paruošta (nušlifuota) bei to, ar klientas norės, kad lakuočiau aš.
Minimali trukmė su pilnu paruošimu ir lakavimu yra nuo 2-3 dienų.
Ar reikalingas specialius plokštės paruošimas?

Taip, baldinės plokštės paruošimas (nušlifavimas) yra būtinas. Tuom užsiimu aš pats.
Ką daryti, jei plokštė bus subraižyta ar kitaip apgadinta dėl kitų kaltės?
Tam, kad baldai būtų maksimaliai apsaugoti nuo aplinkos poveikio, juos lakuoju atspariu tirštu laku, taip pat kiekvienam klientui visuomet pateikiu ištapytų baldų priežiūros patarimų, kad tokių atvejų nenutiktų. Vis tik, ištapyti baldai, kaip ir neištapyti, nėra apdrausti nuo subraižymų.

Tapyba ant baldinių plokščių – visiškai unikalus sprendimas, ieškantiems išskirtinumo ir kokybės, vertinantiems meną ir nekopijuotą interjero dizainą. Šis baldų dekoravimo būdas tinkamas, tiek norint pagražinti nuosavo buto ar namo baldus, tiek komercinių patalpų baldus. Tai puikus būdas įlieti baldą į bendrą interjerą ir sukurti maksimalią spalvų ir tekstūros harmoniją.

Atliktų darbų pavyzdžius galite peržiūrėti ČIA.

Naujas
Sending
//Susieksiu su Jumis asmeniškai, suteiksiu individualią konsultaciją bei papasakosiu apie kainas.