10 priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis sienų tapybą

Rgp 23, 2016
admin

Žmonės dažnai klausia, koks sienų dekoravimo būdas yra geriausias (sienų tapyba, fototapetai ar sienų lipdukai)? Iš esmės, nėra geriausio ar blogiausio būdo, yra tik Jūsų norai ir galimybės. Vis tik, noriu pateikti 10 priežasčių, kodėl rekomenduoju tik sienų tapybą, kaip geriausią ir kokybiškiausią būdą pagražinti sienas.

SIENU TAPYBA, SIENU LIPDUKAI, FOTO TAPETAI, FOTOTAPETAI

Priminsiu, kad sienų tapyba – tai populiarus ir daugumai girdėtas sienų apipavidalinimo būdas piešiniais. Ji pritaikoma ir tinkama tiek gražinant namų, tiek darbo vietos, tiek komercinių objektų vidaus ir išorės sienas.

Kodėl turėtumėte rinktis tik šį sienų dekoravimo būdą?

 1. Tai „Gyvas“ rankų darbas, unikalus piešinys, sukurtas atsižvelgiant į užsakovo poreikius.
  Dailininkas Jums nupieš vienetinį piešinį pagal Jūsų pageidavimą. Tokio piešinio daugiau neturės niekas kitas, tad galėsite džiaugtis autoriniu meniniu darbu.
 2. Yra galimybė koreguoti piešinį proceso metu.
  Jei dailininkui tapant ant sienos nuspręsite, kad norite pakoreguoti dalį ar net visą piešinį – tai realu. Ir visai nesvarbu, ar sumąstysite tai proceso metu, ar jau baigus piešti. Deja, bet nei sienų lipduko, nei fototapeto pakoreguoti negalėsite.
 3. Yra galimybė piešinį pakoreguoti po kiek laiko (jei susibraižė).
  Jei piešinys būtų netyčia subraižytas ar kitaip apgadintas – jį visuomet galima atnaujinti ir pakoreguoti.
 4. Tai tinkamas būdas komercinių patalpų dekoravimui.
  Šis būdas puikiai tinka dekoruoti tiek mažas, tiek dideles komercines erdves. Sienų tapyba atrodo daug dailiau ir kokybiškiau nei sienų lipdukai ar fototapetai, kurie tokiose patalpose greitai nusidėvi ir išsitepa, o jas „pataisyti“ tampa sunku.
 5. Ištapyta siena atrodo prabangiai.
  Sienų tapyba neabejotinai atrodo prabangiau nei fototapetai ar sienų lipdukai, nes tai rankų darbas, meninis piešinys atliktas dailininko.
 6. Sienų tapyba didina patalpos meninę vertę.
  Patalpa, kurią puošia tapytas piešinys įgyja didesnę meninę vertę nes tai unikalus meninis kūrinys (paveikslas) dideliu formatu.
 7. Yra galimybė piešti ant bet kokios faktūros paviršiaus ir apeiti sudėtingus kampus.
  Visai nesvarbu, kokio paviršiaus Jūsų siena, kiek joje langų ar durų – dailininkas gali tapyti ant bet kokio paviršiaus, daryti įvairius nestandartinius sprendimus – gali piešti ant sienos ir pereiti ant lubų, gali ištapyti Jūsų baldus ir t.t.
 8. Yra galimybė piešti ant pastatų fasadų.
  Tai tobulas būdas piešiniais pagražinti pastato fasadą. Taip pat tai puiki didelio formato reklamos atmaina.
 9. Tai kokybiškas ir ilgaamžiškas sprendimas.
  Ištapytos sienos atrodo gražiai, „tarnauja“ ilgai, visuomet yra galimybė jas atnaujinti ar pakoreguoti piešinį.
 10. Tai galybė maksimaliai tiksliai ant sienos įkūnyti savo kūrybines fantazijas ir įsivaizdavimus. Jei pasirinksite tinkamą dailininką, jis pasistengs, kad piešinys būtų ne tik gražus, bet ir prasmingas, funkcionalus, kurtų reikiamą nuotaiką ir emocija, parinks geriausias spalvas ir kompozicijas.

Be abejo, šis dekoravimo būdas turi keletą trūkumų. Vienas iš pagrindinių – kaip rasti tikrai gerą dailininką. Šiuo atveju galiu padėti aš. Kreipkitės nurodytais kontaktais dėl nemokamos konsultacijos. Na, o kiti trūkumai yra kaina, kuri yra brangesnė nei sienų lipdukai ir fototapetai, bei ilgesnis „realizavimo“ laikas, kitaip tariant – suderinti eskizą ir nupiešti piešinį gali užtrukti daugiau laiko nei keletas dienų, kartais tenka palaukti. Bet laukti verta!

Atliktų darbų pavyzdžius galite peržiūrėti ČIA.

Naujas
Sending
//Susieksiu su Jumis asmeniškai, suteiksiu individualią konsultaciją bei papasakosiu apie kainas.